Máte rádi výlety, kola, lyže? Prožijte své volné dny v krásné přírodní scenérii na rozhraní Českého ráje, Jizerských hor a Krkonoš, kousek to je i do Německa či Polska.

Zkuste Chaloupku nad Českým rájem!!!  u Jablonce nad Nisou, ve výrazně kopcovitém terénu, cca 100 km severně od Prahy.

V námi nevyužitých termínech Vám nabízíme naši rodinnou, malebnou a jedinečně zařízenou chaloupku, která je vhodná pro rodiny s dětmi, partu kamarádů, rodinná setkání, team buildingy a další, se základní kapacitou 10 osob /při krátkodobých víkendových  pobytech možno využít až 14 lůžek - nadlimitní hosté 130 Kč/den./ Hosté z okolí si mohou za příznivou cenu  uspořádat menší oslavu /sednice do 14 lidí/ pouze v přízemí, kde mají k dispozici zařízenou kuchyň, velkou společenskou místnost, 2x WC a venkovní prostory. Každého rádi uvítáme, jen o opilecké mejdany zájem v žádném případě nemáme. Základní objekt je původní,  z 18.  století, pokud možno zrekonstruovaný a zmodernizovaný,  některé kousky nábytku jsou dobové.

Na naší Chaloupce můžete prožít hezké chvíle po celý rok a v každém období si můžete najít v okolí spoustu zajímavostí. Doporučujeme pěší turistiku s nádhernými pohledovými a vycházkovými místy včetně rozhleden /Kopanina, Bramberk, Černá Studnice ../, nepříliš vzdálená města jsou Turnov /turistika/ ,  Liberec - kulturní centrum - aquapark, IQ park, botanická a zoologická zahrada ....,  Jilemnice /zejména sjezdovky v okolí/. Množství hradů, zámků, zřícenin a skalních měst - /Frýdštejn, Vranov, Sychrov, Hrubý Rohozec, Suché skály, besedické skalní bludiště, Drábské světničky .../, též koupání ve venkovních koupalištích či jablonecké přehradě i např. v aquaparku v Liberci nebo v krytém bazénu v Jablonci nad Nisou. Rodinám s dětmi můžeme doporučit i návštěvu nedaleké výstavní farmy hospodářských zvířat včetně projížďky vláčkem po okolí a možnost realizovat vlastní nápady a uplatnit svůj vkus v bižuterní výrobě.

V zimě uvítáte 2 lyžařské vleky ve vzdálenosti do 5 kilometrů /Alšovice, Zásada/, známé vysocké Šachty, Jablonec nad Jizerou, zvaný po horácku Jabloneček, či Bedřichov jsou do 20 kilometrů. Nové zimní středisko /v létě s bobovou dráhou/ je nyní i na Javorníku, další adrenalinová bobová dráha je  v Janově - do 15 km.

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí! Nebudete se mačkat, místa je tu pro všechny dost, žádné palandy na spaní. U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek!  V období hlavních prázdnin a na Silvestra  pouze týdenní pobyty. Celá chalupa je vkusně zařízená. Prohlédněte si sekci FOTO. Přes léto zde máme též osvěžovací bazének, terásku na snídaně či večeře, venkovní posezení s ohništěm, přenosný gril, trampolínu. V objektu je i elektronický terč, šipky však musíte mít vlastní. Nekuřácké prostředí, domácí zvíře bohužel ne. Jsme uprostřed vesnice, po 22. hodině je bezpodmínečně nutno venku dodržovat noční klid!!!!. Pronájem je beze služeb, nejsme penzión ani hotel. Základní závěrečný úklid provádějí hosté sami.

 

Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho ubytování skvělé místo pro dovolenou vícečlenných rodin i party přátel. PŘIJĎTE POBEJT A VRAŤTE SE U NÁS DO STARÝCH KLIDNÝCH A ROMANTICKÝCH ČASŮ.

Pro rezervaci nebo v případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Kontakt

Chaloupka nad Českým rájem - Maloskalsko

GPS:
50°40´40.618´´N
15°12´46.836´´E604 535 829, 724 855 983, 606 677 606
Novotná Zlata, Brno Novotný Petr, Praha