Máte rádi výlety, kola, lyže? Prožijte své volné dny v krásné přírodní scenérii na rozhraní Českého ráje, Jizerských hor a Krkonoš, kousek to je i do Německa či Polska.

Zkuste Chaloupku nad Českým rájem!!!  u Jablonce nad Nisou, ve výrazně kopcovitém terénu, cca 100 km severně od Prahy.

V námi nevyužitých termínech Vám nabízíme naši rodinnou, malebnou a jedinečně zařízenou chaloupku, která je vhodná pro rodiny s dětmi, partu kamarádů, rodinná setkání apod., se základní kapacitou 10 osob /při krátkodobých víkendových  pobytech možno využít až 14 lůžek - nadlimitní hosté 130 Kč/den./ Hosté z okolí si mohou za příznivou cenu  uspořádat menší oslavu /sednice do 14 lidí/ pouze v přízemí, kde mají k dispozici zařízenou kuchyň, velkou společenskou místnost, 2x WC a venkovní prostory. Každého rádi uvítáme, jen o opilecké mejdany zájem v žádném případě nemáme. Základní objekt je původní, z 18.  století, pokud možno zrekonstruovaný a zmodernizovaný,  některé kousky nábytku jsou taktéž dobové.

Na naší Chaloupce můžete prožít hezké chvíle po celý rok a v každém období si můžete najít v okolí spoustu zajímavostí. Doporučujeme pěší turistiku s nádhernými pohledovými a vycházkovými místy včetně rozhleden /Kopanina, Bramberk, Černá Studnice ../, nepříliš vzdálená města jsou Turnov /turistika/ ,  Liberec - kulturní centrum - aquapark, IQ park, botanická a zoologická zahrada ....,  Jilemnice /zejména sjezdovky v okolí/. Množství hradů, zámků, zřícenin a skalních měst - /Frýdštejn, Vranov, Sychrov, Hrubý Rohozec, Suché skály, besedické skalní bludiště, Drábské světničky .../, též koupání ve venkovních koupalištích či jablonecké přehradě i např. v aquaparku v Liberci nebo v krytém bazénu v Jablonci nad Nisou. Rodinám s dětmi můžeme doporučit i návštěvu nedaleké výstavní farmy hospodářských zvířat včetně projížďky vláčkem po okolí a možnost realizovat vlastní nápady a uplatnit svůj vkus v bižuterní výrobě.

V zimě uvítáte 2 lyžařské vleky ve vzdálenosti do 5 kilometrů /Alšovice, Zásada/, známé vysocké Šachty, Jablonec nad Jizerou, zvaný po horácku Jabloneček, či Bedřichov, jsou do 20 kilometrů. Nové zimní středisko /v létě s bobovou dráhou/ je nyní i na Javorníku, další adrenalinová bobová dráha je  v Janově - do 15 km.

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí! Nebudete se mačkat, místa je tu pro všechny dost, žádné palandy na spaní! U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek!  V období hlavních prázdnin a na Silvestra  pouze týdenní pobyty. Celá chalupa je vkusně zařízená. Prohlédněte si sekci FOTO. Přes léto zde máme též osvěžovací bazének, terásku na snídaně či večeře, venkovní posezení s ohništěm, přenosný gril, trampolínu. V objektu je i elektronický terč, šipky však musíte mít vlastní. Nekuřácké prostředí, domácí zvíře bohužel ne. Jsme uprostřed vesnice, po 22. hodině je bezpodmínečně nutno venku dodržovat noční klid!!!!. Uvnitř zábava v době nočního klidu jen při zavřených oknech. Pronájem je beze služeb, nejsme penzión ani hotel. Základní závěrečný úklid provádějí hosté sami.

 

Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho ubytování skvělé místo pro dovolenou vícečlenných rodin i party přátel. PŘIJĎTE POBEJT A VRAŤTE SE U NÁS DO STARÝCH KLIDNÝCH A ROMANTICKÝCH ČASŮ předpředminulého století.

Pro rezervaci nebo v případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Kontakt

Www.nadrajem.cz - Maloskalsko

GPS:
50°40´40.618´´N
15°12´46.836´´E604 535 829, 724 855 983, 606 677 606
Novotná Zlata, Brno Novotný Petr, Praha