Máte rádi výlety, kola, lyže? Prožijte své volné dny v krásné přírodní scenérii na rozhraní Českého ráje, Jizerských hor a Krkonoš.

Zkuste Chaloupku nad Českým rájem!!!  u Jablonce nad Nisou, ve výrazně kopcovitém terénu, cca 100 km severně od Prahy.

V malebné a jedinečné, nevšedně zařízené luxusní rodinné chaloupce, která je vhodná pro rodiny s dětmi, partu kamarádů, rodinné či jiné oslavy, team building i jinou podnikovou klientelu se základní kapacitou 10 osob /při krátkodobých pobytech možno využít až 16 lůžek - nadlimitní hosté 130 K/den./ Platba na účet. Zejména hosté z okolí si mohou pronajmout pro menší rodinnou oslavu přízemí se zařízenou kuchyní a společenskou místností. Každého rádi uvítáme, pouze o opilecké mejdany zájem nemáme.

Chaloupka nad Českým rájem je v provozu celoročně a v každém období roku si můžete najít v okolí spoustu zajímavostí. Doporučujeme pěší turistiku s nádhernými pohledovými a vycházkovými místy včetně rozhleden /Kopanina, Bramberk, Černá Studnice ../, nepříliš vzdálená města jsou Turnov /turistika v okolí/ ,  Liberec - kulturní centrum - aquapark, IQ park, botanická a zoologická zahrada ....,  Jilemnice /zejména sjezdovky v okolí/. Množství hradů, zámků, zřícenin a skalních měst - /Frýdštejn, Vranov, Sychrov, Hrubý Rohozec, Suché skály, besedické skalní bludiště, Drábské světničky .../, též koupání ve venkovních koupalištích či jablonecké přehradě i např. v aquaparku v Liberci nebo v krytém bazénu v Jablonci nad Nisou. Rodinám s dětmi můžeme doporučit i návštěvu nedaleké výstavní farmy hospodářských zvířat včetně projížďky vláčkem po okolí a možnost realizovat vlastní nápady a uplatnit svůj vkus v bižuterní výrobě.

V zimě uvítáte 2 lyžařské vleky ve vzdálenosti do 5 kilometrů /Alšovice, Zásada/, známé vysocké Šachty, Jablonec nad Jizerou, zvaný po horácku Jabloneček či Bedřichov jsou do 20 kilometrů. Nové zimní středisko /v létě s bobovou dráhou/ je nyní i na Javorníku, další adrenalinová bobová dráha je  v Janově - do 15 km.

Prožijte krásnou dovolenou nebo víkend v příjemném prostředí! U nás najdete prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek!  V období hlavních prázdnin a na Silvestra  pouze týdenní pobyty. Celá chalupa je vkusně zařízená. Přes léto zde máme též osvěžovací bazének, terásku na snídaně, venkovní posezení s ohništěm, přenosný gril, venkovní trampolínu. V objektu je i elektronický terč, šipky však musíte mít vlastní. Nekuřácké prostředí, domácí zvíře bohužel ne.  Základní závěrečný úklid provádějí hosté sami.

Pokud Vás naše pozvání zaujalo, doporučujeme včasnou rezervaci. Poznávací i sportovní vyžití v okolí dělá z našeho ubytování skvělé místo pro dovolenou vícečlenných rodin i party přátel. PŘIJĎTE POBEJT A VRAŤTE SE U NÁS DO STARÝCH KLIDNÝCH A ROMANTICKÝCH ČASŮ.

Pro rezervaci nebo v případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Kontakt

Chaloupka nad Českým rájem

GPS:
50°40´40.618´´N
15°12´46.836´´E


telefon
604 535 829